• Lietuviškai
  • English
  • Русский
  • Deutsch

IMG_7526

number_1 350 m.

Klaipėdos skulptūrų parkas (Martyno Mažvydo skulptūrų parkas) – miesto parkas centrinėje Klaipėdos dalyje. L-formos parkas yra išsidėstęs 12,2 ha plote. Jame yra 116 modernios skulptūros, kurias kūrė 67 Lietuvos menininkai 1977–1991 m., tarp jų – 10 Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai. Tai yra vienas svarbiausių meninių akcentų Klaipėdos kultūrinėje panoramoje. 1986 m. buvo paskelbtas vietinės reikšmės gamtos paminklu.

Klaipeda-municipality

 450 m.

Klaipėdos miesto savivaldybė – administracinis teritorinis vienetas Lietuvos vakaruose. Savivaldybės atstovaujamoji valdžia – Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, vykdomoji valdžia – Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

clock-museum

number_3 400 m.

Klaipėdos laikrodžių muziejus – Lietuvos dailės muziejaus padalinys įsikūręs Klaipėdoje, Liepų g. 12. Įkurtas 1984 m. liepos 27 d. Klaipėdoje. Pastato istorija siekia XIX a. pabaigą. Pastatas buvo nekartą restauruotas, o jo funkcija irgi kito ne kartą.

bus-stop

number_4 100 m.

Klaipėdos autobusų stotelė – patogi vieta šalia viešbučio. Važiuoja pagrindinis miesto transportas.

liepu-sm

number_5 900 m.

Prekybos centras „Liepa“, įsikūręs Priestočio g. 30, jau penkerius metus savo lankytojus džiugina didele įvairių parduotuvių bei paslaugų pasiūla. Šiame prekybos centre lankytojai galės pasirūpinti ne tik pačiomis svarbiausiomis buities prekėmis, bet ir užkąsti ar pasimėgauti grožio procedūromis.

Klaipedos_autobusu_stotis

 850 m.

Klaipėdos autobusų stotis – viena naujausių ir moderniausių autobusų stočių Lietuvoje. Įsikūrusi Klaipėdoje, Butkų Juzės g. 9, greta Klaipėdos geležinkelio stoties ir skulptūrų parko. Per dieną Klaipėdos autobusų stoties paslaugomis naudojasi 6000–8000 keleivių, o per metus apie 2 milijonai keleivių.

pajurio_konv

number_7 6,1 km.

Melnragės paplūdimys. Klaipėdos miesto kurortinė zona prie Baltijos jūros. Viena populiariausių pajūrio lankytinų vietų.

Teatro_aikštė

number_8 1,2 km.

Teatro aikštė – centrinė Klaipėdos senamiesčio aikštė. Joje vyksta kasmetiniai Pilies džiazo festivalio, Jūros šventės renginiai, mugės. Aikštėje yra miesto simboliu laikoma Anikės skulptūra fontanas − paminklas Klaipėdos krašto poetui Simonui Dachui, sukūrusiam virtusią daina poemą „Taravos Anikė“.

old-ferry-terminal

number_9 1,5 km.

Senoji Smiltynės perkėla. Norint iš Klaipėdos patekti į Smiltynės paplūdimius, Lietuvos Jūrų muziejų ir delfinariumą bei nuvykti į Kuršių Nerijos nacionaliniame parke esančias Nidos, Juodkrantės, Preilos ar Pervalkos gyvenvietes, jums reikės persikelti vienu iš keltų, keliančių per Kuršių marias.

impuls

number_10 600 m.

„Impuls“ yra didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, lankytojams siūlantis itin platų sporto ir sveikatingumo paslaugų pasirinkimą. Kvalifikuotų trenerių komanda, nuolat atnaujinamas moderniausias sporto inventorius patenkina net išrankiausių lankytojų poreikius. „Impuls“ siekia, kad lankytojams kartą išsiugdžius įprotį sportuoti, aktyvi fizinė veikla taptų neatsiejama jų kasdienio gyvenimo dalimi.

meridianas

number_11 950 m.

Meridianas – medinis burinis laivas Klaipėdoje, miesto simbolis, viena iš turistų lankomiausių vietų uostamiestyje. Prišvartuotas miesto centre, kairiajame Danės krante. Po 2012–2014 m. atlikto kapitalinio remonto AB „Klaipėdos laivų remontas“, laivas yra atviras lankymui.

Dange-hotel-map

number_0 Namai

Dangė Hotel – viešbutis, įsikūręs seniausioje istorinėje Klaipėdos miesto dalyje, vos 600 metrų nuo Klaipėdos širdies, ramioje senamiesčio gatvėje. Visai nesenai įsikūrusiame viešbutyje, kuriame įrengti 22 kambariai, apstu skandinaviško stiliaus detalių, medžio grindys suteikia šilumos ir jaukumo, o baltos sienos kambarių erdvėms suteikia neaprėpiamą ir subtilų vaizdą. Svečiai gali naudotis visose patalpose veikiančiu nemokamu bevieliu internetu, nemokama automobilių saugojimo aikštele. Kambariai „Dangė Hotel“ viešbutyje subtiliai įrengti ir pritaikyti šiuolaikinių svečių poreikiams.

.